Oldřich Oplt - Malířské zátiší

Olej na plátně, 40x60 cm, signováno vpravo dole Oplt 81, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001
Student Školy umění ve Zlíně (1941-1944), poté studia na AVU (1945-1950, prof. K. Minář, V. Rada a V. Pukl). Malíř, grafik a ilustrátor. Ve své tvorbě se věnoval sprotovním motivům, krajinářství (Podkrkonoší a Český ráj) a malbě zátiší z prostředí ateliérů. Vystavoval zejména v Praze.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2185. Malířské zátiší
Dražba ukončena:26.03.2015 22:52:45
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 300 Kč