Oldřich Oplt - Zátiší se žehličkou

Olej na kartonu, 24x38 cm, signováno vpravo dole Oplt 72, rám.

1919, Stružice u Lomnice nad Popelkou - 2001

3608. Zátiší se žehličkou
Dražba ukončena:27.01.2016 21:00:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč