Oldřich Oplt - Chvíle odpočinku

Olej na plátně, 90x115 cm. Signováno vpravo dole Oplt 78. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

36742. Chvíle odpočinku
Dražba ukončena:31.10.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč