Oldřich Oplt - Fandové

Olej na plátně, 101x150 cm. Signováno vpravo dole Oplt 85. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

32614. Fandové
Dražba ukončena:30.05.2019 20:08:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč