Oldřich Oplt - Italská krajina

Olej na plátně. 97x182 cm. Signováno vlevo dole Oplt 70. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

40103. Italská krajina
Dražba ukončena:30.01.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč