Oldřich Oplt - Karlovy Vary

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno dole uprostřed Oplt 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

doporučujeme
153591. Karlovy Vary
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 10.01.2026 10:46:20 831
1 000 Kč 08.01.2026 20:19:29 6147