Oldřich Oplt - Katka

Olej na plátně, 80x60 cm Signováno vlevo dole Oplt 73. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

42628. Katka
Dražba ukončena:26.03.2020 22:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč