Oldřich Oplt - Luka pod zříceninou

Olej na plátně, 47x62 cm. Signováno vpravo dole Oplt 80. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

306047. Luka pod zříceninou
Dražba ukončena:06.09.2020 20:18:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč