Oldřich Oplt - Petrolejka

Olej na sololitu,75x55 cm, signováno vpravo dole Oplt 76, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

16526. Petrolejka
Dražba ukončena:28.02.2018 18:14:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč