Oldřich Oplt - Pohoří Itálie

Olej na plátně, 50x75 cm. Monogramováno vzadu O.O. Nerámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

152200. Pohoří Itálie
Dražba ukončena:04.01.2026 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč