Oldřich Oplt - Práce za vsí

Olej na plátně, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Oplt 49. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

304839. Práce za vsí
Dražba ukončena:17.05.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč