Oldřich Oplt - Sám v ateliéru

Olej na plátně, 80x100 cm, signováno dole uprostřed Oplt 99, rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

19949. Sám v ateliéru
Dražba ukončena:26.04.2018 21:25:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč