Oldřich Oplt - Sochařský stolek VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 99x80 cm. Signováno vlevo dole Oplt 67. Olištováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

45352. Sochařský stolek VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 20:02:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč