Oldřich Oplt - Soubor 4 olejomaleb

od 12x19 cm do 35x52 cm, 3x signováno Oplt; 2x rámováno;1x rámováno, paspartováno; 1x nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

11845. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:28.06.2017 21:58:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč