Oldřich Oplt - Sparta

Olej na sololitu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Oplt 73. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Oldřicha Oplta.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

30942. Sparta
Dražba ukončena:24.04.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč