Oldřich Oplt - Trnky

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vzadu Oplt. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

69869. Trnky
Dražba ukončena:15.12.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.11.2021 20:50:35 3121