Oldřich Oplt - Vinotéka-odpočinek

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vzadu Oplt 1968. Nerámováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

58434. Vinotéka-odpočinek
Dražba ukončena:28.04.2021 19:41:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč