Oldřich Oplt - Zátiší s barvami VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 94x95 cm. Signováno vpravo dole Oplt 67. Olištováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

45170. Zátiší s barvami VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 21:06:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč