Oldřich Oplt - Zátiší s truhlou

Olej na plátně, 79x100 cm. Signováno vpravo nahoře Oplt 72. Olištováno.

o autorovi: 1919 - 2001
Narodil se ve Stružicích u Lomnice nad Popelkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

43900. Zátiší s truhlou
Dražba ukončena:30.04.2020 19:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč