Oldřich Slavík - Odpočinek o žních

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole Ol. Slavík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-?
Malíř, žák Aloise Kalvody a Antonína Václava Slavíčka. Člen Spolku výtvarných umělců Marold. Věnoval se převážně krajinomalbě.

12519. Odpočinek o žních
Dražba ukončena:21.09.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč