Oldřich Slavík - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 52x65 cm, signováno vpravo dole Ol. Slavík, rám.

o autorovi: 1912-?
Malíř, žák Aloise Kalvody a Antonína Václava Slavíčka. Člen Spolku výtvarných umělců Marold. Věnoval se převážně krajinomalbě.

11930. Podzimní krajina
Dražba ukončena:29.06.2017 18:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč