Oldřich Slavík - Povodí Lužnice

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Ol. Slavík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-?
Malíř, žák Aloise Kalvody a Antonína Václava Slavíčka. Člen Spolku výtvarných umělců Marold. Věnoval se převážně krajinomalbě.

23506. Povodí Lužnice
Dražba ukončena:31.10.2018 18:35:27
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč