Oldřich Vlach - Husopaska

Olej na kartonu, 35x48 cm, signováno vpravo dole O. Vlach, rám.

1886, Praha
Učil se v malířské škole K. Reisnera. Žák UMPRUM v Praze (1901-1907). Kromě olejomalby si osvojil mnoho dalších technik (lept, sgrafitto, malbu na skle,...). Fresky maloval v Litomyšli i v Brandýse nad Labem.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3964. Husopaska
Dražba ukončena:30.03.2016 19:41:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 800 Kč