Oldřich Vlach - Havlíčkův Brod

Olej na kartonu, 45x66 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

25029. Havlíčkův Brod
Dražba ukončena:28.11.2018 20:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč