Oldřich Vlach

25414. Nakládání sena

popis: Olej na plátně, 46x70 cm. Signováno vlevo dole Vlach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958
Narodil se v Praze. Po přípravě v malířské škole K. Reisnera studoval na pražské UMPRUM. Po přípravě v malířské škole K. Reisnerae Ve své tvorbě se věnoval malbě, tvorbě sgrafit, divadelních dekorací, malbě na sklo i grafice.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:25:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 900 Kč

900 Kč 06.11.2018 21:27:10 3229
800 Kč 02.11.2018 17:07:43 4363