Oldřich Vlach

45089. Polní práce

popis: Olej na kartonu, 28x38 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958
Narodil se v Praze. Po přípravě v malířské škole K. Reisnera studoval na pražské UMPRUM. Po přípravě v malířské škole K. Reisnerae Ve své tvorbě se věnoval malbě, tvorbě sgrafit, divadelních dekorací, malbě na sklo i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 07.05.2020 22:00:47 3736
600 Kč 05.05.2020 11:38:56 7012