Oldřich Vlach - U Božích muk

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rámováno.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

307363. U Božích muk
Dražba ukončena:20.01.2021 20:13:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč