Oldřich Vlach

306723. Zámeček na kopci

popis: Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vpravo dole O. Vlach. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 28.11.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč