Oldřich Vodseďálek - Jizerské hory

Olej na kartonu, 44x57 cm. Signováno vpravo dole Vodseďálek 59. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1982
Grafik, malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Bendy, na Státní grafické škole v Praze u J. Solara a na Státní grafické akademii v Lipsku. Věnoval se grafické a známkové tvorbě, také maloval. Vystavoval v 40. letech, v r. 1938 získal 1. cenu v soutěži známek.

Oldřich Vodseďálek
29205. Jizerské hory
Dražba ukončena:28.02.2019 21:21:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 300 Kč