Olej na kartonu, 44x57 cm. Signováno vpravo dole Vodseďálek 59. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 – 1982
Grafik, malíř. Studoval na UMPRUM v Praze u J. Bendy, na Státní grafické škole v Praze u J. Solara a na Státní grafické akademii v Lipsku. Věnoval se grafické a známkové tvorbě, také maloval. Vystavoval v 40. letech, v r. 1938 získal 1. cenu v soutěži známek.