Oldřich Zezula - Mečíky

Olej na sololitu, 22x70 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Zezula 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

49332. Mečíky
Dražba ukončena:01.10.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč