Oldřich Zezula - Procházka u řeky

Olej na překližce, 37x54 cm. Signováno vpravo dole Zezula 1944. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1907, Rataje u Kroměříže - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

32585. Procházka u řeky
Dražba ukončena:30.05.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 900 Kč