Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Mandelová. Rám, sklo.
o autorovi: 1928 Slovenská malířka, dcera malíře Jiřího Mandela st. Studovala na AVU v Praze. Členka SČSVU v Praze.