Olga Stárková - Strom života

Olej na překližce, 25x20cm. Signováno vpravo dole Stár. 93. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodila se roku 1945 v Praze. Studovala AVU. Je členkou Nového sdružení pražských umělců.

43983. Strom života
Dražba ukončena:30.04.2020 21:31:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč