Ondřej  Coufal - Agelius

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x61 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 18. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

48381. Agelius
Dražba ukončena:26.08.2020 19:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč