Ondřej Coufal

36462. Annae

popis: Olej na plátně fixovaný na sololitu, 69x61 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 18. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč