Ondřej  Coufal - Lampa

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 15. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

152331. Lampa
Dražba ukončena:11.01.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč