Ondřej Coufal

49145. Lišejník

popis: Olej na sololitu, 78x60 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 16. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč