Ondřej  Coufal - Lovec

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 23. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

115744. Lovec
Zbývá:19 dnů, 6 hodin
Konec dražby:30.05.2024 21:37:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč