Ondřej Coufal

36453. Masky 2010

popis: Olej na plátně fixovaný na sololitu, 65x61 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 10. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 kč

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 200 Kč