Ondřej  Coufal - Milenci

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 70x56 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 18. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

38003. Milenci
Dražba ukončena:27.11.2019 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč