Ondřej  Coufal - Návštěva

Olej na plátně fixovaném na sololitu 62x64 cm. Signováno vpravo dole Coufal 2009. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

53591. Návštěva
Dražba ukončena:16.12.2020 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč