Ondřej Coufal

54644. Nevěsta

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 92x70 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 19. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 9 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:44:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč