Ondřej  Coufal - Poletuchy

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 68x55 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2011. Rám.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

25069. Poletuchy
Dražba ukončena:28.11.2018 21:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč