Ondřej  Coufal - Proměna

Olej na plátně fixováno na kartonu. 62x69cm. Signováno vpravo dole O.Coufal 19. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

41208. Proměna
Dražba ukončena:27.02.2020 22:47:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 000 Kč