Ondřej Coufal

56010. Seveřan

popis: Olej na plátně fixovaný na sololitu, 64x61 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 19. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč