Ondřej  Coufal - Strážný anděl

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 80x60 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 2003. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

51653. Strážný anděl
Dražba ukončena:28.10.2020 20:25:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč