Ondřej Coufal

51751. U Potoka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x56 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2010. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:59:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč