Ondřej  Coufal - U Potoka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 64x56 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2010. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

51751. U Potoka
Dražba ukončena:28.10.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč