Ondřej  Coufal - Výletníci

Olej na plátně fixováném na desce, 70x91 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2005. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

87608. Výletníci
Dražba ukončena:14.12.2022 20:28:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč