Ondřej  Coufal - Žena

Nejdelší strana: 103 cm

Olej na sololitu, 81x58 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2012. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

154205. Žena
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč