Ondřej  Coufal - Zátiší Apilé

Olej na plátně fixovaném na lepence, 61x64 cm, O. Coufal 2009, nerámováno.

4712. Zátiší Apilé
Dražba ukončena:25.05.2016 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč